Äriõigus riigikohtu praktika
   Majapidamised laenavad pankade
   Rahapesu tõkestamine riskipõ
   Mis juhtub, kui äriühing ann
   Fakti tuvastamine – võimalu
   Maksu- ja Tolliameti infosüst
   Ettevõtete ja majapidamiste v
   Jaanuaris tasuti 1,8 protsenti
   Maksuvõla kuvamine peatatud
   Novembris võeti eluasemelaenu
   Ettevõtlussektori kasum suure
   Majanduslangus kujuneb eeldata
   Majapidamiste võlg on jaotunu
   Laenamine on muutunud kallimak

Majandus

Majanduslangus kujuneb eeldatavasti suuremaks kui 6%

27.03.20 19:58 - Eesti Pank Praeguseks on ilmne, et koroonaviiruse pandeemiast tingitud piirangud kahjustavad oluliselt ettevõtete tegutsemisvõimalusi ning sel aastal Eesti majandus kahaneb. Negatiivne mõ... (Loe edasi...)

Majapidamiste võlg on jaotunud väga ebaühtlaselt

20.11.19 13:33 - Eesti Pank Kuigi Eesti majapidamised on viimastel aastatel aktiivselt laenu võtnud, ei ole võlakoormus (ehk võla suhe sissetulekutesse) suurenenud, sest ka sissetulekud on kasvanud kiire... (Loe edasi...)

Laenamine on muutunud kallimaks

23.10.19 15:23 - Eesti Pank   Laenamine on muutunud nii ettevõtete kui ka koduostjate jaoks pisut kallimaks. Ettevõttelaenude keskmine intressimäär oli septembris 3,5%, mis on viimaste aasta... (Loe edasi...)

Jätkub hoiuste kiire kasv

30.09.19 13:02 - Eesti Pank Vaatamata madalatele hoiuseintressimääradele hoiustavad nii majapidamised kui ka ettevõtted pankades järjest enam. Augusti seisuga oli majapidamistel hoiuseid kokku 7,9 milja... (Loe edasi...)

Keskmise eluasemelaenu suurus on tänavu kasvanud

26.08.19 14:17 - Eesti Pank Täna avaldatud pangandusstatistika kohaselt jätkus juulis nii ettevõtetele ja majapidamistele väljastatud laenude portfelli kui ka hoiuste tempokas kasv, kuigi muud majandusn... (Loe edasi...)